نشست ارکان گردان بیت المقدس حوزه شهید باهنر بسیج ادارات زابل با محوریت هفته امربه معروف ونهی از منکر در شهرداری زابل برگزار گردید.

-خدمت صادقانه به مردم عین عبادت است و همه باید در این مسیر گام  برداریم..

-فرمانده گردان بیت المقدس بسیج حوزه شهید باهنر ادارات و کارخانه جات شهرستان زابل گفت : خدمت صادقانه به مردم بزرگترین امر به معروف و عین عبادت است و همه باید در این مسیرگام  برداریم.

-موسی خمری در نشست ارکان گردان بیت المقدس که با محوریت هفته امر به معروف و نهی از منکر برگزار شد ،ضمن گرامیداشت هفته امر به معروف و نهی از منکر ، هفته دولت و تسلیت ماه محرم گفت : امر به معروف و نهی از منکر امر مهمی در هر جامعه است و اگر در هر جامعه ای عالمان ،‌قدرتمندان و مردم‌عادی آن جامعه از طریق خرد و دانایی عالمین ، قدرت و نفوذ قدرتمندان و پشتیبانی مردم‌عادی خود مانع از حکم فرمایی منکرات و  ترویج معروفات  شوند ، ضمن اینکه روز به روز  شاهد توفیق و سرافرازی هرچه بیشتر جامعه خود می شوند نزد خداوند نیز به خیرالناس نام برده خواهند شد.

-فرمانده گردان بیت المقدس افزود : امر به معروف و نهی از منکر نباید تنها به همین هفته محدود گردد بلکه باید در همه ایام سال در اجرایی نمودن برنامه های امر به معروف و نهی از منکر  اهتمام ویژه داشته باشیم چراکه امر به معروف و نهی از منکر یک مسئولیت همگانی است و باید همه مسئولان و آحاد مردم در احیای این فریضه الهی ،  وظیفه خطیر خود را انجام دهند.

-موسی خمری تصریح کرد  ؛ بسیجیان در این میان وظیفه سنگین‌تری را نسبت به مردم عادی بر عهده دارند و باید در این رابطه ضمن حضور در تمامی مراسمات ملی و مذهبی ، عملکرد قابل‌توجهی نیز داشته باشند.

 شورای امربه معروف و نهی از منکر شورای اسلامی شهر وشهرداری زابل