گردان 466بیت المقدس به فرماندهی دکترخمری شهردارزابل و فرماندهان بسیج و اعضای گردان رزمایش پدافند غیرعامل راانجام دادند

همچنین در پیامی شهردار زابل این هفته را گرامی داشت

متن پیام بشرح ذیل می باشد :
-پدافند غیرعامل مجموعه اقداماتی است که موجب افزایش بازدارندگی، کاهش آسیب‌پذیری، تداوم فعالیت‌های ضروری، ارتقای پایداری ملی و تسهیل مدیریت بحران در مقابله با تهدیدات و اقدامات نظامی دشمن می‌گردد ..

-بی تردید هفته پدافند غیرعامل فرصت مغتنمی خواهد بود تا کلیه مسئولین و مدیران میهن عزیز ایران اسلامی با اندیشه ای راهبردی این وظیفه ملی را که در منویات مقام معظم رهبری ( مد ظله العالی ) نیز بر آن تاکید گردیده است و محققاً کاهش آسیب پذیری، ارتقاء پایداری ملی و تسهیل کننده مدیریت بحران در شرایط خاص و ویژه را به دنبال خواهد داشت، سرلوحه اقدامات خود قرار دهند .

-اینجانب فرا رسیدن هفته پدافند غیر عامل را به فعالان این عرصه تبریک عرض نموده ، توفیق روزافزون همگان را در راستای خدمت به نظام مقدس جمهوری اسلامی و فرهنگ سازی در خصوص ضرورت بکارگیری اصول پدافند غیر عامل در بین آحاد جامعه را از خداوند متعال خواستارم .

موسی خمری -شهردار وفرمانده گردان 466 بیت المقدس زابل

بمناسبت گرامیداشت هفته پدافند غیرعامل ،رزمایش گردان 466 بیت المقدس بسیج ادارات و کارخانه جات شهرستان زابل به فرماندهی دکتر خمری شهردار ، در سه گروهان  دو گروهان مستقردرمحل شهرداری مرکزی و یک گروهان مستقر در محل فرمانداری ویژه زابل، با رمز یا مهدی (عج) برگزارگردید.