نماد
لوگو

بیانیه محکومیت حمله به کنسولگری ایران در دمشق

شهردارزابل بیانیه ای صادر نمود

متن بیانیه بشرح ذیل می باشد ..

بسم الله القاصم الجبارین

🇮🇷🇵🇸اقدام ذلیلانه و زبونانه رژیم شرور و جنایتکار صهیونیستی در حمله موشکی به کنسولگری جمهوری اسلامی ایران در سوریه در روز شهادت امیرالمؤمنین حیدر کرار (علیه السلام) که به شهادت مستشاران سرافراز کشورمان انجامید، بیش از آن که برای این رژیم رو به سقوط، امتیازبخش باشد، مایه ننگ و رسوایی این مفسدان است.

🇮🇷🇵🇸این رژیم پلید در باتلاق غزه در حال غرق شدن است و علی‌رغم حمایت‌های آشکار آمریکای جنایتکار، دست و پا می‌زند تا بتواند راه نجاتی برای خروج از رسوایی‌ها و شکست‌هایش کسب کند.

🇮🇷🇵🇸اراده الهی اما بر نابودی این ظالمان است و وعده حضرت حق تخلف ناپذیر است و به زودی محقق خواهد شد.

🇮🇷🇵🇸شورای اسلامی شهر و شهرداری زابل ، شهادت سرداران بزرگ و پرافتخار اسلام را که سال‌ها مجاهدت مخلصانه و شجاعانه در میدان‌های مبارزه با شیاطین و اشرار عالم داشتند و در این اقدام تروریستی به آرزوی شهادت در راه خدا، رسیدند را به پیشگاه حضرت بقیه‌الله‌ ارواحنا لتراب مقدمه الفداء و خانواده‌های معظم آنان و ملّت ایران تبریک و تسلیت گفته و اعلام می دارند:

🇮🇷🇵🇸امروز هنوز همه‌ی توانمندی‌ها و ابتکارات جبهه مقاومت به تمامی ارائه و آشکار نشده است و این رژیم کودک کش در مقابل حقیقت قدرت جبهه مقاومت قرار نگرفته است. جمهوری اسلامی ایران به عنوان پشتیبان اصلی رزمندگان مقاومت هیچ هراسی از جانبازی و جان نثاری در راه آرمان آزادی قدس شریف ندارد و این شهادت‌ها بر ایمان و اراده رزمندگان مقاومت بیش از پیش خواهد افزود.

🇮🇷🇵🇸ایده مقاومت و مبارزه با اسرائیل یک راه حل نتیجه بخش است و فلسطین و غزه مقاوم زیر بار فشار صهیونیست‌ها هرگز نخواهند شکست.

🇮🇷🇵🇸جبهه مقاومت و به ویژه عملیات «طوفان 
الاقصی» تمام پروژه‌های بزرگ آمریکا و اسرائیل در منطقه را برهم زده و هیچ آینده و چشم اندازی برای این رژیم باقی نگذاشته‌اند.

🇮🇷🇵🇸این رژیم سفاک همچون دیگر ظالمان تاریخ به کیفر و مجازات ظلم‌ها و جنایات خود خواهد رسید و خداوند انتقام خون‌های ریخته شده را خواهد گرفت که «إِنَّ اللَّهَ عَزِیزٌ ذُو انْتِقَامٍ.»

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *